KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14222016
nr 1422 2016
Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Kungaslupen, "Wasaorder". Signerad. Bildmått: 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 55x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:16:57
26/9 23:37:38
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm